Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Stone 60 со мелен шилец

15.900,00 ден. 14.300,00 ден.
Discount is 1.600,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Убава светилка во природна форма на голем камен. Оваа светилка може да се користи и внатре и на отворено и е испорачана со мелени шилци за да се прицврсти во земјата надвор.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл90001
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881021688
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаБела
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 20 cm - должина 65 cm - ширина 35 cm
Вградени димензиидлабочина 8 cm
Димензија на основатаDiameter 19,5 cm
Тежина3.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 22 cm - должина 64 cm - ширина 38,5 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Ватажа25
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Внатрешно осветлување
ОбликГлобус, Овалнa, Органска форма, Тркалезна
СтилДизајн, Модерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!