Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Темна LED со детектор за движење на сончева енергија

4.495,00 ден. 3.995,00 ден.
Discount is 500,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Идеално решение за поставување на надворешна светилка на место каде што немате струја. Работи на сончева енергија и може да се префрли со помош на детектор за движење. Супер лесно се инсталира, ништо не може да биде полесно!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл44083
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 3V 5000K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Ориентација, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881002144
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.7 kg
СтилМодерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 15 cm - висина 15,5 cm - должина 11 cm
Димензии на пакувањетовисина 16,5 cm - должина 20 cm - ширина 12 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаЧиста бела
Вкупно ватажа 1 watt
Вкупно лумени40
Работен век 10000
Келвин5.000 K
CRI70
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Сензор за самракНе, без сензор за самрак
Сензор за движењеДа, со сензор за движење
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!