Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Огледало за глава со LED светилка со влакно сребрено E27 240V 4W 280lm 2300K G95 со затемнување

985,00 ден.
this price may change in 5 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Благодарение на новите LED технологии, крушата целосно се врати! Во овој случај, слободно кажете ја крушата, бидејќи овој сребрен LED извор на светлина има дијаметар не помал од 9,5 см! Светилката има техника на врвно огледало, така што светлината се рефлектира нагоре со помош на рефлектирачки слој, кој обезбедува помалку директна светлина. Изворот на светлина има зрак од -120 степени. Светилката може да се користи и со надворешен придушувач!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02270
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени280
Работен век 25000
Келвин2.300 K
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08712879136187
БрендCalex
Тежина0.1 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 9,5 cm - висина 14 cm
Димензии на пакувањетовисина 15 cm - должина 10 cm - ширина 10 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!