Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Opton Flood Light графит со топла бела LED диода

26.900,00 ден. 24.200,00 ден.
Discount is 2.700,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Прекрасно стилизирано потопно светло со добри опции за прилагодување од нашата ТОП серија на надворешно осветлување. Комплет со не помалку од 8 LED диоди со висока моќност во топло бело.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45831
Монтажа(незаменлива) LED
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина, Функционална
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 38V 4000K
Генерално 
EAN08718881009150
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Тежина1.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 11,5 cm - должина 17 cm - ширина 15 cm
Сијалица 
Број на светилки8
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 8 watt
Вкупно лумени550
Работен век 30000
Келвин4.000 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликКвадрат, Правоаголник
СтилДизајн, Модерен
Област за инсталирањеЅидни, Земјени - подни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP54
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!