Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ориентална ѕидна ламба златна 45 cm - Nidum

4.909,00 ден. 1.115,00 ден.
Discount is 3.794,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Нашиот Nidum е светилка која веднаш му дава источна атмосфера на вашиот ентериер! Завршена е со златни метални нишки, така што изворот на светлина е убаво видлив. Отворената хауба обезбедува ефект на атмосферска светлина на ѕидот. Затоа изберете декоративен извор на светлина! Проверете дали имате извор на светлина E27 од максимум 40 вати. Оваа ѕидна светилка се чувствува како дома во вашата дневна соба како светилка за расположение, во ходникот или дури и во вашата домашна канцеларија! Вашата спална соба, исто така, добива источен допир со овој Nidum. Аспираторот е со висина од 45 см и длабочина од 10 см. Кабелот е долг 200 см. Светилката се затемнува и со надворешен придушувач. Комплетирајте го вашиот ентериер со овој ориентален очаровател!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл105495
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881138232
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилОриентален
ОбликОрганска форма
Color & Material 
БојаЗлатна месинг
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 10 cm - висина 45 cm - должина 25 cm
Должина на кабелот200 cm
Тежина0.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 12,5 cm - должина 50,5 cm - ширина 28 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокYes, with cord and adapter

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!