Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Осветлена саксија Цвет 70cm E27

28.500,00 ден. 25.600,00 ден.
Discount is 2.900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Вкл. ДДВ

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Многу украсна саксија за цвеќе погодна за извор на светлина E27 во двоен ѕид. Погоден за внатрешна и надворешна употреба. Оваа светилка можете многу лесно да ја користите и како висечка светилка на челичен кабел (не е вклучен). Затоа, немојте само да ја користите оваа осветлена саксија за да ставите растенија, туку помислете и на елката, исполнета со мраз за да се разладите пијалоци во лето на терасата, со стаклена чинија преку неа како (странична) маса и секако како висечка ламба.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89644
Функција на светилкатаРасположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881019302
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина11.5 kg
СтилДизајн, Модерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаБела
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 70 cm - висина 76 cm
Димензии на пакувањетовисина 79 cm - должина 71 cm - ширина 71 cm
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Трпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Волтажа на напојувањето220V/230V
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!