Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Осветлена саксија Цветна 40cm LED

14.900,00 ден. 13.400,00 ден.
Discount is 1.500,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Многу украсно саксија со RGB LED осветлување во двојниот ѕид. Погоден за внатрешна и надворешна употреба. Можете исто така лесно да ја користите оваа светилка како висечка светилка на челичен кабел (не е вклучен). Затоа, немојте само да ја користите оваа осветлена саксија за да ставите растенија, туку помислете и на елката, исполнета со мраз за да се разладите пијалоци во лето на терасата, со стаклена чинија преку неа како (странична) маса и секако како висечка ламба.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89641
Функција на светилкатаЗабава, Ориентација, Расположение
Генерално 
EAN08718881019272
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина3.5 kg
СтилДизајн, Модерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 46 cm - должина 41 cm - ширина 41 cm
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок
Волтажа на напојувањето220V/230V

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!