Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Паметен 1-фазен шински систем со 14 WiFi GU10 црно - Jeana

50.655,00 ден. 24.219,00 ден.
Discount is 26.436,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
G
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

1-фазен железнички систем Jeana е вистинско задолжително нешто за модерен ентериер. Обработена е во црна боја и изработена од челик. Жана има висина од 17 см, должина од 753 см и ширина од 9,5 см. 14-те светлосни точки обезбедуваат совршено осветлување. Заборавивте да ја исклучите светилката? Контролирајте го осветлувањето од далечина со вашиот паметен телефон или паметен домашен систем. Паметните извори на светлина имаат излезна светлина од 350 лумени и 2700 келвини. Во просек, изворите на светлина траат 20.000 часа. Рефлекторите може да се прилагодат посебно, па вие одлучувате каде свети осветлувањето. Не можете да престанете да зјапате во овој железнички систем: Жана не треба да недостасува во вашиот ентериер!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл107172
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаДа,вкл.GU10 230V 2700 - 6000K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатДа, ламбата се испорачува со затемнувач
Генерално 
EAN08718881154904
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 17 cm - должина 753 cm - ширина 9,5 cm
Тежина6.6 kg
Сијалица 
Број на светилки14
Волтажа на напојувањето220V/230V
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 4.5 watt
Вкупно лумени350
Работен век 20000
Келвин2.700 K - 6.000 K
CRI80
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 5,5 cm - висина 15 cm - должина 9,5 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
smart_protocolsWifi (Tuya)
Smartyes
Работен системConnect to app

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!