Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Pharox LED светилка Flame E27 6W 480 лумени

1.099,00 ден. 995,00 ден.
Discount is 104,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Оваа многу убава LED светилка E27 нуди совршена замена за вашите стари извори на светлина, опремена со супер енергетски ефикасен LED модул кој гарантира илјадници часови енергетска ефикасност! Ова е исто така извор на светлина што се затемнува, идеален избор!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01948
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 6 watt
Вкупно лумени480
Работен век 20000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718026152697
БрендLemnis Pharox
Тежина60 g
СтилМодерен
ОбликГлобус
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 10,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 13,1 cm - должина 6,6 cm - ширина 6,6 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!