Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Philips MHN-TD 150W/842 RX7s

3.000,00 ден. 2.795,00 ден.
Discount is 205,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Проѕирна ламба со два пина од четвртина метал халид која дава ладна бела светлина. Овој извор на светлина често се користи на проектна основа.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01011
МонтажаRX7S
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 150 watt
Вкупно лумени12900
Работен век 10000
Келвин4.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718291215363
БрендPhilips
Тежина40 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 2 cm - должина 13,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 14,2 cm - должина 2,7 cm - ширина 2,7 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаЧиста бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!