Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска или ѕидна светилка Antara Up круг алуминиум

4.895,00 ден. 4.495,00 ден.
Discount is 400,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасен елегантен алуминиумски приклучок со штедлива светилка, за употреба на ѕид или таван.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл44829
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED
Соодветно заКомпактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881003363
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликЦилиндар
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум
Сијалица 
Број на светилки1
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 9 watt
Вкупно лумени270
Работен век 8000
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Канцеларија - Просторија за учење, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP21
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!