Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска ламба Екран квадрат 30 алуминиум

18.500,00 ден. 16.600,00 ден.
Discount is 1.900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасна елегантна таванска светилка со алуминиумска рамка и пластична сенка. Врвен квалитет во комбинација со енергетски ефикасен извор на светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл46238
Монтажа2GX13
Вклучена сијалицаДа,вкл.2GX13 230V 4000K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Флуоресцентна цевка
Функција на светилкатаДиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881012198
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаТемно сива co Алуминиум
МатеријалАлуминиум co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 8 cm - должина 34 cm - ширина 34 cm
Тежина3 kg
Димензии на пакувањетовисина 39,5 cm - должина 39,5 cm - ширина 13,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 22 watt
Вкупно лумени1800
Работен век 12000
Келвин4.000 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаГаража - Подрум, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!