Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска плоча GX RGB LED челик

13.500,00 ден. 11.900,00 ден.
Discount is 1.600,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасна елегантна таванска светилка со двојна функција. Невидливи на работ се 24 RGB LED диоди кои обезбедуваат шарен и атмосферски светлосен ефект. Во средината, зад прекрасна стаклена плоча, се наоѓа штедлива светилка која може да послужи како функционална светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45472
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 2700K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Забава, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881006647
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилЗа деца, Модерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Тежина2.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 32,5 cm - должина 32,5 cm - ширина 4,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 9 watt
Вкупно лумени360
Работен век 8000
Келвин2.700 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаСпална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!