Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Allison LED

36.500,00 ден. 32.800,00 ден.
Discount is 3.700,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Оваа таванска светилка со големина од 45 cm со кристално и цветно стакло е многу кич. Синото LED осветлување и халогенот може да се ракуваат одделно едни од други со испорачаниот далечински управувач.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45961
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 2850K Да,вкл.(незаменлива) LED 12V
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Забава, Ориентација, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881009747
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаПроѕирна co Хромирана
МатеријалСтакло co Кристал,Метал
Sizes & Weight 
Тежина6 kg
Димензии на пакувањетовисина 25 cm - должина 54 cm - ширина 54 cm
Сијалица 
Број на светилки30
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Келвин2.850 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!