Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Anton квадратна алуминиумска LED

5.995,00 ден. 5.395,00 ден.
Discount is 600,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Едноставна, но универзална таванска светилка со LED. Многу издржлив при употреба поради високата моќност на светлина, малата потрошувачка и долгиот век на траење. Прекрасно завршен со алуминиумски раб.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89905
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 3000K
Соодветно заLED
Функција на светилкатаФункционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08711387125546
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаАлуминиум co Бела
МатеријалАлуминиум co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 8 cm - должина 27 cm - ширина 27 cm
Димензии на пакувањетовисина 32 cm - должина 11 cm - ширина 32 cm
Сијалица 
Број на светилки75
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 7 watt
Вкупно лумени300
Работен век 25000
Келвин3.000 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Гаража - Подрум, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP44

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!