Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Екран квадрат 40 алуминиум

22.900,00 ден. 20.600,00 ден.
Discount is 2.300,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасна елегантна таванска светилка со алуминиумска рамка и пластична сенка. Врвен квалитет во комбинација со енергетски ефикасен извор на светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл46239
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 4000K
Соодветно заКомпактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881012204
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 8 cm - должина 40 cm - ширина 40 cm
Тежина4.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 51,5 cm - должина 51 cm - ширина 18 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 55 watt
Вкупно лумени3300
Работен век 10000
Келвин4.000 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!