Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Glinka 6L хром

24.500,00 ден. 22.000,00 ден.
Discount is 2.500,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Многу украсна таванска светилка во издолжена верзија. Прекрасна комбинација на сјаен хром со проѕирно кристално стакло во облик на цвет. Комплет со халогени и LED светилки, кои може да се префрлаат со испорачаниот далечински управувач.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89190
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 2850K Да,вкл.(незаменлива) LED 9V
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Забава, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881016578
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Овалнa
Color & Material 
БојаХромирана co Проѕирна
МатеријалСтакло co Кристал,Метал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 13 cm - должина 105 cm - ширина 35 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 20 cm
Тежина5 kg
Димензии на пакувањетовисина 17 cm - должина 108 cm - ширина 41 cm
Сијалица 
Број на светилки12
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 84 watt
Вкупно лумени1109
Работен век 2000
Келвин2.850 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!