Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Ice 4 LED хром

18.900,00 ден. 17.000,00 ден.
Discount is 1.900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасна таванска светилка со проѕирно крцкаво стакло кое одвнатре е осветлено со суперекономична, но многу моќна LED светилка. Конвексната форма на стаклото е поддржана во основата со тркалезна хромирана форма. Вистинско око за детали.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89892
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 9V 2700K
Функција на светилкатаРасположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04017807212976
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликГлобус, Квадрат, Тркалезна
Color & Material 
БојаХромирана co Проѕирна
МатеријалМетал co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 13 cm - должина 23 cm - ширина 23 cm
Димензија на стаклотоDiameter 8 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 23 cm - ширина 23 cm
Тежина2 kg
Димензии на пакувањетовисина 14,2 cm - должина 14 cm - ширина 34 cm
Сијалица 
Број на светилки4
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 12 watt
Вкупно лумени600
Работен век 35000
Келвин2.700 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаБања, Трпезарија, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP21

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!