Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Ilumi 1 квадрат LED

10.900,00 ден. 9.895,00 ден.
Discount is 1.005,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Две светилки во едно. Прекрасно, романтично и атмосферско осветлување преку ЛЕД-то и функционално преку халогеното осветлување.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45801
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Забава, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881008870
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилЗа деца, Модерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаПроѕирна co Хромирана
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Тежина1.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 12,5 cm - должина 21,5 cm - ширина 21,5 cm
Сијалица 
Број на светилки9
Ватажа20
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!