Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Keoni бела LED

7.295,00 ден. 6.595,00 ден.
Discount is 700,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Елегантен дизајн алуминиумско место на таванот во бел структуриран лак со ЛЕД осветлување што може да се навалува.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89596
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 3300K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881019036
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликТркалезна, Цилиндар
Color & Material 
БојаБела co Алуминиум
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 9 cm - висина 6 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 9 cm
Тежина0.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 10 cm - должина 13 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени240
Работен век 20000
Келвин3.300 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Гаража - Подрум, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!