Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Motion I сребрено сива со детектор за движење

5.495,00 ден.
this price may change in 6 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Ова плафонско светло со вграден детектор за движење е идеално и може да се користи насекаде. Целосно изработен од пластика, погоден и за надворешна употреба и за бања. Лесно, никогаш повеќе не барајте прекинувач за светло и никогаш не заборавајте да ја исклучите светилката кога ќе излезете од собата.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89434
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881017971
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаБела co Сива
МатеријалСтакло co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 30,5 cm - висина 11 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 30,5 cm
Тежина1 kg
Димензии на пакувањетовисина 31 cm - должина 31 cm - ширина 11,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Гаража - Подрум, Ходник - Мансарда, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Сензор за самракНе, без сензор за самрак
Сензор за движењеДа, со сензор за движење
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!