Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска светилка Motion II алуминиумски LED со микробранови детектор за движење

19.900,00 ден. 17.900,00 ден.
Discount is 2.000,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Плафонска светилка со врвен дизајн со хромирани рабови и вграден детектор за движење „микробранова“. Со користење на оваа техника, сензорот може да се постави зад стаклото, за да не се наруши дизајнот. Ставете ја оваа светилка секаде каде што не сакате да ја вклучувате или исклучувате светилката со прекинувач.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89439
Монтажа(незаменлива) LED
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 3000K
Генерално 
EAN08718881018022
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаХромирана
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 32,5 cm - висина 7,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 32,5 cm
Тежина2.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 36,5 cm - должина 36,5 cm - ширина 11,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 20 watt
Вкупно лумени753
Работен век 10000
Келвин3.000 K
CRI80
Опции 
СобаБања, Ходник - Мансарда, Кујна, Внатрешно осветлување
ОбликТркалезна
СтилДизајн, Модерен
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!