Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонски вентилатор Ротор 52 сребрен

32.900,00 ден. 22.900,00 ден.
Discount is 10.000,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Индустриски тавански вентилатор со четири дрвени сечила кои овозможуваат прекрасно ладење. Вентилаторот е опремен и со енергетски ефикасна светилка за да може совршено да послужи како замена за нормална светлосна точка. Овој вентилатор има летен и зимски режим и може да се ракува со испорачаниот далечински управувач.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл46487
МонтажаGX53
Вклучена сијалицаДа,вкл.GX53 230V 2700K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881013003
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Индустриски, Модерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаСива
МатеријалСтакло co Дрво,Метал
Sizes & Weight 
Општи димензииHoogte 32 cm - lengte 58 cm - breedte 34 cm
Тежина10 kg
Димензии на пакувањетовисина 32 cm - должина 58 cm - ширина 34 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Ватажа9 watt
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 9 watt
Вкупно лумени270
Работен век 8000
Келвин2.700 K
CRI0
Опции 
СобаТрпезарија, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!