Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Подна ламба Бреша хромирана со црна нијанса

17.500,00 ден. 15.700,00 ден.
Discount is 1.800,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Подна светилка која е стилска толку и функционална. Прекрасни елегантни форми како што е штандот, кој формира подеднакво правоаголна рамка целосно од правоаголни цевки на кои е поставена силна хауба. Флексибилната рака со LED точка се вклучува заедно со столната светилка за дополнително светло за читање.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89414
МонтажаE27
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881017919
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаХромирана co Црна
МатеријалМетал co Ткаенина
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 172 cm - должина 41 cm - ширина 25 cm
Димензија на кракотПрилагодлив крак 1: 400 mm
Димензија на основатадолжина 28 cm - ширина 17 cm
Тежина8.8 kg
Сијалица 
Број на светилки2
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротвисина 25 cm - должина 41 cm - ширина 25 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок
package 
Димензии на пакувањетовисина 42,5 cm - должина 162,5 cm - ширина 35,5 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!