Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Подна ламба Дива 2 бронза

9.195,00 ден. 8.295,00 ден.
Discount is 900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Детали

Многу функционален креатор со рака за читање. Двете светилки се затемнуваат посебно. Раката за читање е многу добро прилагодлива со помош на два флексибилни делови.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл88936
МонтажаR7S
Вклучена сијалицаДа,вкл.R7S 230V 2800K Да,вкл.G9 230V
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Генерално 
EAN08718881014505
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилКласичен / Антички
ОбликИздолжен круг, Тркалезна
Color & Material 
БојаБронзена
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 25 cm - висина 179 cm
Димензија на кракотПрилагодлив крак 1: 400 mm
Димензија на основатадијаметар 25 cm
Тежина7.9 kg
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 230 watt
Вкупно лумени4700
Работен век 1500
Келвин2.800 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 25 cm
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Дневна соба
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер
package 
Димензии на пакувањетовисина 99,2 cm - должина 28,2 cm - ширина 11,3 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!