Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Подна ламба Капри 3 челик

11.900,00 ден. 10.700,00 ден.
Discount is 1.200,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Елегантна и лесна за поставување подна светилка насекаде. Трите точки може да се ориентираат во сите правци и има придушувач на височина, така што оваа светилка може да се ракува од вашата лежалка. Погодно како осветлување за расположение со регулаторот, но секако одлично и за користење како светилка за читање.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл90010
МонтажаG9
Вклучена сијалицаДа,вкл.G9 230V
Соодветно заХалогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Генерално 
EAN04017807161540
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг, Тркалезна
Color & Material 
БојаЧелик co Бела
МатеријалМетал co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 25,5 cm - висина 160 cm
Димензија на стаклотоDiameter 4 cm
Димензија на основатадијаметар 25,5 cm
Должина на кабелот200 cm
Тежина6.7 kg
Сијалица 
Број на светилки3
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 84 watt
Вкупно лумени990
Работен век 1500
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаСпална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок
package 
Димензии на пакувањетовисина 72,5 cm - должина 9,5 cm - ширина 29,8 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!