Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Подна светилка Berdien челик

4.305,00 ден.
this price may change in 2 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Функционална подна светилка за читање со супер елегантен дизајн.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл43779
МонтажаG4
Вклучена сијалицаДа,вкл.G4 12V 3000K
Соодветно заХалогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Генерално 
EAN4017807068030
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 170 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 170 cm - Прилагодливо во висина мин.: 120 cm
Димензија на кракотПрилагодлив крак 1: 500 mm
Димензија на основатадијаметар 20 cm
Тежина3.5 kg
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 40 watt
Вкупно лумени528
Работен век 2000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер
package 
Димензии на пакувањетовисина 10,5 cm - должина 59,5 cm - ширина 22 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!