Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Подна светилка Draht топка 80cm LED алуминиум

65.500,00 ден. 58.900,00 ден.
Discount is 6.600,00 ден.

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Прекрасна дизајнерска светилка изработена од извиткана и испреплетена алуминиумска жица. LED светилките се вградени помеѓу оваа жица и тоа дава особено атрактивен светлосен ефект. Оваа светилка е погодна за внатрешна и надворешна употреба. Мрежестата светилка се испорачува со приклучен кабел долг 450 cm со драјвер за приклучок. Вклучена е и суспензија од челична жица од 145 cm, а светилката исто така може лесно да се закачи, земајќи ја предвид врската што може да се приклучи само на штекер.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89832
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 3000K
Функција на светилкатаРасположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881020643
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 80 cm - висина 80 cm
Димензија на основатадијаметар 14 cm
Должина на кабелот450 cm
Тежина11.3 kg
Сијалица 
Број на светилки200
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 12 watt
Вкупно лумени900
Работен век 30000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Трпезарија, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок
package 
Димензии на пакувањетовисина 83,3 cm - должина 83,5 cm - ширина 83,9 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!