Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Подна светилка Farol 2 челик

18.500,00 ден. 16.600,00 ден.
Discount is 1.900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 7 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Подна светилка со две големи тешки точки инспирирани од старомоден фар на мотоцикл со прекрасни детали. Стаклото ја има структурата на минатото, создавајќи атмосферска дифузна светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89907
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаДа,вкл.GU10 230V 2700K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаФункционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718226344564
БрендETH
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко, Дизајн, Модерен
ОбликГлобус, Издолжен круг, Тркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалМетал co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 28 cm - висина 162 cm
Димензија на основатадијаметар 28 cm
Тежина8 kg
Сијалица 
Број на светилки2
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 84 watt
Келвин2.700 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 17 cm
Опции 
СобаДневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер
package 
Димензии на пакувањетовисина 85 cm - должина 42,5 cm - ширина 21,6 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!