Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Прилагодлива бела точка - Quadro 1 Up

3.375,00 ден. 1.105,00 ден.
Discount is 2.270,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Ова Quadro 1 нагоре место поставено на површина се вклопува во секој ентериер. Има должина и ширина од 9,5 cm и висина од 12 cm. Плочата за монтирање е 9,5 на 9,5 см. Ова место во елегантно квадратно куќиште од бел лакиран алуминиум има луксузен, висококвалитетен изглед. Садот на таванот има фитинг GU10. Можете да го комплетирате целосно со извор на светлина GU10 од максимум 50 вати. Добар додаток на ова место на таванот е тоа што може да се навалува: затоа осветлете го вашиот простор како што сакате! Quadro 1 up исто така може да се затемнува (не е вклучен придушувачот). Едноставно, но ох толку стилски за вашиот таван, ова место Quadro 1 горе поставено на површина.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89200
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881016653
БрендQAZQA
СтилДизајн, Модерен
ОбликКвадрат, Коцка
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаБела
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 12 cm - должина 9,5 cm - ширина 9,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 9,5 cm - ширина 9,5 cm
Тежина0.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 17 cm - должина 14,5 cm - ширина 14,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!