Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Приземје Лутон круг GX53

9.695,00 ден. 8.795,00 ден.
Discount is 900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Квалитетно приземје, вклучувајќи светилка за заштеда на енергија.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл44296
МонтажаGX53
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Ориентација, Функционална
Вклучена сијалицаДа,вкл.GX53 230V 2700K
Генерално 
EAN08718881002250
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалСтакло co Не’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Тежина0.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 9 cm - должина 13 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 9 watt
Вкупно лумени330
Работен век 6000
Келвин2.700 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликТркалезна
СтилМодерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP67
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!