Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Професионален радијатор Astra II

19.379,00 ден.
this price may change in 2 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Професионално место за осветлување на згради, реклами, паркинзи, (аматерски) спортски терени и сл.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл44931
МонтажаRX7S
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881004223
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 9 cm - висина 35 cm - должина 24 cm
Тежина2.7 kg
Димензии на пакувањетовисина 13,5 cm - должина 39,5 cm - ширина 31 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа150
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликКвадрат, Правоаголник
СтилИндустриски
Област за инсталирањеЅидни, Земјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!