Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Професионален теренски круг G12 вклучувајќи Osram Powerball 70W

30.085,00 ден.
this price may change in 2 days

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Професионално заземјување со рефлектор што може да се навалува околу 40гр.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл44964
МонтажаG12
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Соодветно заКомпактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Вклучена сијалицаДа,вкл.G12 220V 2700K
Генерално 
EAN08718881004537
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаЧелик co Алуминиум
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Алуминиум,Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 22,5 cm - висина 29 cm
Вградени димензиидлабочина 29 cm - дијаметар 21,5 cm
Тежина5.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 32,5 cm - должина 23,5 cm - ширина 23,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 70 watt
Вкупно лумени6600
Работен век 12000
Келвин2.700 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликТркалезна
СтилМодерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP67
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!