Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Рамка за покривање Пеха 1-кратно живо бело

369,00 ден. 125,00 ден.
Discount is 244,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Комплетирајте го вашиот дом со рамката за покривање Peha едноставна жива бела боја. Со својот безвременски дизајн, оваа рамка за покривање совршено се вклопува со секој прекинувач. Брендот ETH гарантира квалитет и одржливост. Со димензии на компактно пакување од 0,5 cm во висина, 8,2 cm во должина и 8,2 cm во ширина, оваа рамка за покривање е практична и елегантна. Надградете ги вашите прекинувачи со префинетиот изглед на живата бела рамка за покривање на Пеха.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл14833
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN04010105201819
БрендETH
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 0,5 cm - должина 8,2 cm - ширина 8,2 cm
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!