Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Рурална ѕидна ламба кафеава - Вете

2.759,00 ден. 1.595,00 ден.
Или заштедете до 48% на цената по парче ако купите 6
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.595,00 ден. 42% Попуст
  • 3 x 1.514,30 ден. 4.542,90 ден. 45% Попуст
  • 6 x 1.434,60 ден. 8.607,60 ден. 48% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Атрактивниот ентериер започнува со осветлување. Со ѕидната светилка Vete добивате стилски и луксузен дизајн дома. Има висина од 19,5 см, ширина од 15 см и длабочина од 11,5 см. Памучниот абажур е отворен горе и долу, така што шири топла светлина без да ги гледате фитинзите. Ако ја нарачате оваа светилка, за жал нема да добиете извор на светлина, затоа погрижете се сами да нарачате друга светилка E27. За да биде уште попријатно (затоа што сакаме да го правиме тоа), можете да ја затемните и оваа ѕидна светилка со надворешен придушувач (ова мора да се нарача посебно).

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45301
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881005350
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаКафеава
МатеријалТкаенина
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 11,5 cm - висина 19,5 cm - должина 15 cm
Тежина1 kg
Димензии на пакувањетовисина 22,5 cm - должина 16,5 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!