Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Рурална висечка светилка бела 35 cm - Corda

4.919,00 ден. 2.435,00 ден.
Discount is 2.484,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Оваа Corda светилка е најдобриот избор за одлично светло за расположение во вашиот дом! Сферата е направена од хартија исткаена во јаже и има воздушен изглед. Ова ви дава особено атмосферски светлосен ефект на ѕидот и таванот. Оваа светилка има дијаметар од 35 cm и максимална висина од 150 cm.
За да го обезбедите тој убав светлосен ефект: комплетирајте ја вашата Corda со извор на светлина што се вклопува во E27 фитинг (макс. 60 вати). Светилката се затемнува и со надворешен придушувач. Внесува атмосфера над вашата трпезариска маса или во дневната соба.
Изберете луксузен изглед со Corda!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл90890
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881028991
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен, Природен / Рустикален
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
БојаБела
МатеријалХартија
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 35 cm - висина 150 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 150 cm - Прилагодливо во висина мин.: 67,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 10 cm - висина 2,5 cm
Должина на кабелот112.5 cm
Димензии на абажуротдијаметар 35 cm
Тежина1.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 38 cm - должина 38 cm - ширина 38 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

Совршена комбинација

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!