Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Рурална висечка светилка бела 60 cm - Corda

12.015,00 ден. 7.209,00 ден.
Discount is 4.806,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Дајте му на вашиот дом воздушен и свеж изглед со кружната висечка светилка Corda. Топката е направена од јаже низ кое светлината прекрасно свети низ жиците кои се толку блиску една до друга. Корда е вкупно 120 cm висока, а сферата има дијаметар од 60 cm. Можете лесно да го скратите кабелот за да ја закачите оваа висечка светилка на саканата висина. Плочата за монтирање има дијаметар од 12 см. Дополнете ја оваа висечка светилка со извор на светлина E27. Ова не е вклучено. Можете да ја затемните оваа светилка со надворешен придушувач (не е вклучен). На овој начин можете совршено да ја користите светилката како функционално осветлување и осветлување на расположението. Дали ќе го комплетирате вашиот ентериер со оваа прекрасна рурална висечка ламба?

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89780
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881020278
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
БојаБела
МатеријалХартија co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 60 cm - висина 120 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 12 cm - висина 2,5 cm
Должина на кабелот60 cm
Димензии на абажуротдијаметар 60 cm - висина 60 cm
Тежина2.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 61 cm - должина 61 cm - ширина 61 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!