Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сензорска сијалица E27 15W 3U T4 2700K

919,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Идеално прилагоден извор на светлина за многу различни апликации! Овој супер практичен извор на светлина е опремен со сензор така што изворот на светлина ќе го регистрира падот на самракот и автоматски го вклучува или исклучува осветлувањето. На овој начин можете лесно да трансформирате светилник во паметна моќност! Сензорот го прави ова многу практично решение за различни намени.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01869
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 15 watt
Вкупно лумени810
Работен век 8000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08712879123248
БрендCalex
Тежина80 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 4,8 cm - висина 14,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 5 cm - должина 16 cm - ширина 5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Technical Spec's 
Сензор за самракДа, со прекинувач за самрак
Сензор за движењеНе, без сензор за движење

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!