Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 12 cm LED светилка E27 15W 1250 лумен топло бело 3000K

2.935,00 ден.
this price is valid today only
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Прекрасна LED светилка E27 за бонк шилестата точка (94935). Оваа LED светилка е многу енергетски ефикасна и дава топла бела светлина (300 Келвини и 1250 лумени). Овој извор на светлина има светлосен зрак од 65 степени.
Забелешка: LED светилката има голем дијаметар од 12 сантиметри! Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02229
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 15 watt
Вкупно лумени1250
Работен век 15000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881074448
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина0.4 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 12 cm - висина 13 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!