Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 E14 LED разводни светилки T26 1W 90lm 2700 K

1.285,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Оваа мала LED разводна светилка има мала E14 фитинг и троши само 1 ват. Покрај тоа, овој извор на светлина има излезна светлина од 90 лумени и 2700 Келвини. Има прекрасно опалско (млечно стакло) стакло кое создава прекрасен и топол ефект. Поради својата компактна големина од 5,8 cm висока и дијаметар од 2,6 cm, овој извор на светлина е погоден за мали тела каде што има малку простор за извор на светлина. Оваа разводна светилка е вистински создавач на атмосфера за вашиот ентериер поради слабиот интензитет на светлина. Сега достапен во комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02005
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 1 watt
Вкупно лумени90
Работен век 25000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881064890
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина10 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 2,6 cm - висина 5,8 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!