Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 E27 LED светилки A60 4W 320 lm 2700K

1.285,00 ден. 1.169,00 ден.
Discount is 116,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
G
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.169,00 ден. 9% Попуст
  • 2 x 1.107,70 ден. 2.215,40 ден. 14% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Цврст извор на светлина со LED влакно со фитинг E27. Со тоа што повеќе не се разликуваат „нишките“ од вистинската сијалица. Со 320 лумени и 2700 келвини, емитира топла светлина. Специјално направен за да се создаде вистинска атмосфера и исто така да согорува многу енергетски ефикасно илјадници часа. Изворот на светлина е висок 10,5 cm и има дијаметар од 6 cm. Одлична замена за сијалицата. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01862
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени320
Работен век 20000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881051920
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет3
Тежина40 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 10,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!