Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 LED светилка со филаментни топчиња E27 240V 3,5W 350lm P45 со затемнување

1.559,00 ден.
this price may change in 7 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Вистински креатор на атмосфера за вашиот дом! Оваа E27 LED светилка со филаментни топчиња има излезна светлина од 350 лумени и 2700 келвини, така што емитира топла светлина. Благодарение на фитингот E27, оваа светилка е широко применлива. Да се внимава на; овој извор на светлина е топчеста светилка и е висок 7,6 cm со дијаметар од 4,5 cm. Затоа ќе биде премногу мал за некои светилки. Бидејќи е LED извор на светлина, тој е многу енергетски ефикасен и трае долго време. Топлото светло исто така се затемнува (не е вклучено регулаторот) што создава уште поголема атмосфера. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02011
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 3.5 watt
Вкупно лумени350
Работен век 25000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881064951
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина30 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 4,5 cm - висина 7,6 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!