Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 LED светилка со влакно, огледало за глава E27 240V 4W 300lm A60 со затемнување

1.535,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Оваа топчеста светилка е завршена со огледало со круна во сребрена боја: тоа значи дека светлината се рефлектира нагоре со помош на рефлектирачки слој, кој ја намалува директната светлина. Изворот на светлина има зрак од -120 степени. Има висина од 10,3 см и дијаметар од 6 см. Светилката може да се користи и со надворешен придушувач! Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02041
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени300
Работен век 25000
Келвин2.300 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881065262
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина20 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 10,3 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!