Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 Pharox LED сијалица 400 E27 8W 230V

2.395,00 ден. 2.195,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Сега уште поголема предност со ламбата и светлината...Три извори на светлина добиваат само две плати! Оваа многу убава LED светилка E27 нуди совршена замена за вашите стари извори на светлина, опремена со супер енергетски ефикасен LED модул кој гарантира илјадници часови енергетска ефикасност! Ова е исто така извор на светлина што се затемнува, идеален избор!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01934
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 8 watt
Вкупно лумени400
Работен век 25000
Келвин4.000 K
CRI90
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881062094
БрендLemnis Pharox
Тежина0.4 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 5,8 cm - висина 11,9 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаЧиста бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!