Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 E14 LED светилки со свеќи со влакно со затемнување 350 lm 2700K

2.139,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Едноставен LED E14 извор на светлина од 3,5 вати. Има капацитет од 350 лумени и 2700 келвини, што обезбедува функционална топла бела светлина. Исто така, се затемнува, за да можете да го користите и за создавање атмосфера во вашиот дом покрај функционални цели! Совршен извор на светлина во вашата кујна, работна соба или во вашата ноќна светлина во спалната соба.
Има висина од 10 см и дијаметар од 3,5 см. Со својата елегантна форма на свеќа и видливи филаменти при горење, овој извор на светлина не само што е практичен, туку и убав за гледање! Многу енергетски ефикасен благодарение на просечните 25.000 часови на горење. Сега е достапен во комплет од 5.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02015
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 3.5 watt
Вкупно лумени350
Работен век 25000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881064999
БрендCalex
Број на парчиња во сет5
Тежина20 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - висина 10 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!