Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 LED светилка за свеќи со влакно B35 E14 2W 200 лумен

3.295,00 ден. 2.995,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Оваа многу убава LED светилка со влакно има прекрасен изглед и, благодарение на LED технологијата, супер енергетски ефикасна, така што се загарантирани илјадници часови на горење. Совршена замена за вашите стари светилки со E14 фитинг! Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02116
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 2 watt
Вкупно лумени200
Работен век 15000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881073274
БрендCalex
Тежина0.1 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - висина 11,8 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!