Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Set of 3 E27 LED A60 12W 1200LM

2.795,00 ден. 2.595,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Take advantage of our set of 3 bulbs! This set includes 3 beautifully designed 12W E27 LED A60 bulbs with a light output of 1200 lumens that will allow you to replace your old standard bulb. Energy efficient and longer life span this is the perfect and convenient bulb. Dimmable.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02071
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 12 watt
Вкупно лумени1200
Работен век 15000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881097256
БрендCalex
Број на парчиња во сет3
Тежина0.2 kg
ОбликТркалезна
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 11,2 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!