Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Соло надворешна светилка челик 50 cm

1.845,00 ден.
this price may change in 5 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Детали

Елегантна надворешна светилка со прилагодлива халогена точка.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл44082
МонтажаGU10
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение
Вклучена сијалицаДа,вкл.GU10 230V 2800K
Генерално 
EAN08711387093463
БрендRanex
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 50 cm
Димензија на основатаDiameter 13 cm
Тежина0.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 50,9 cm - должина 14 cm - ширина 21,3 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 28 watt
Вкупно лумени215
Работен век 2000
Келвин2.800 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликИздолжен круг
СтилМодерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!