Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Spot Keoni 1 LED бела боја

7.695,00 ден. 6.995,00 ден.
Discount is 700,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Додатоци

Детали

Елегантно технички дизајнирано алуминиумско место со LED модул со висока моќност. Гимбал прилагодлив и убаво обоен бел (со структура од песок) алуминиум. Може да се користи како таванско и ѕидно место.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89594
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 3V 3300K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881019012
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликПравоаголник, Тркалезна
Color & Material 
БојаБела
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 12,5 cm - должина 10 cm - ширина 8 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 10 cm - ширина 6 cm
Тежина0.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 15,5 cm - должина 15 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени240
Работен век 10000
Келвин3.300 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 8 cm
Опции 
СобаХодник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!