Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Spot Oro 4 долга мат златна боја

9.995,00 ден. 8.995,00 ден.
Discount is 1.000,00 ден. this promotion is valid today only

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Четири добро прилагодливи точки на две долги прачки, затоа добро прилагодени за правоаголни простории или над долги маси. Прекрасна комбинација од мат и сјаен месинг со бело алабастерско стакло. Комплет со штедливи светилки.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89902
МонтажаE14
Вклучена сијалицаДа,вкл.E14 230V 2700K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04017807164299
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилКласичен / Антички
ОбликИздолжен круг, Овалнa
Color & Material 
БојаЗлатна
МатеријалСтакло co Метал
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 79,9 cm - должина 13 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки4
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 36 watt
Вкупно лумени1720
Работен век 8000
Келвин2.700 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!